top of page

PUTU SILTINĀŠANA KOMERCĒKĀM UN PRIVĀTMĀJĀM

logo-psd-robezas.png
ekonomija un kvalitāte
tehnoloģijas un materiāli
objekta sagatavošana
Jumti unbēniņi
fasādes
komercobjekti
pamati
IMG_9065.JPG

EKONOMIJA, KVALITĀTE UN GARANTIJA

Poliuretāna putas ir viens no efektīvākajiem mūsdienu izolācijas materiāliem – ātri ieklājams, izturīgs un ilgmūžīgs, nodrošina hermētisku vienlaidu siltinājumu bez šuvēm, plaisām un tukšumiem uz jebkuras virsmas. Izsmidzinātas noteiktā biezumā putas kļūst arī par skaņas, tvaika un ūdens izolatoru, kas kalpo līdz 50 gadiem.

Poliuretāns ir materiāls, kas sastopams mums visapkārt – mājsaimniecības precēs, apģērbā, automobiļos, sporta inventārā u.c. Poliuretāna putas plaši izmanto modernajā būvniecībā daudzviet pasaulē (ASV, Kanādā, Āzijā, Skandināvijā, Lielbritānijā u.c.), jo, pareizi iestrādājot, šis siltumizolācijas materiāls ļauj panākt augstu ēku energoefektivitāti un ievērojami samazināt apkures izmaksas. Putu siltināšanas pielietojums ir ļoti plašs – no pamatiem līdz jumtiem kā nelielās privātmājās un saimniecības ēkās, tā industriālos angāros.

Poliuretāna putas veidojas divu polimēra grupas vielu – izocianāta un poliola – savienojuma rezultātā. Šīs divas komponentes tiek izsmidzinātas ar speciālu augstspiediena iekārtu, veidojot vienota slāņa izolācijas materiālu, kas nodrošina lielisku saķeri gandrīz ar jebkuru, arī nelīdzenu virsmu un būvniecības materiālu. Putu sastāvā nav ķīmisku šķīdinātāju, kā arī kaitīgu plastifikatoru, tām nepiemīt smarža. Putas ir ātri uzklājamas un sacietē jau 3 – 20 sekunžu laikā. 

Komerciāls angārs,pūšana.jpg

MŪSU IZMANTOTĀS TEHNOLOĢIJAS UN MATERIĀLI

Siltināšanu veicam ar pasaules klases iekārtām Graco, izmantojot augstas kvalitātes, Eiropā ražotas un sertificētas poliuretāna putas, kā piemēram BASF (Vācija), SYNTHESIA (Spānija). Tās ir izsmidzināmas uz jebkuras virsmas, nosprostojot visas plaisas, šuves un veidojot stabilu, ļoti izturīgu un monolītu siltinājumu. Putas pilnībā sacietē 3 – 30 sekundēs, un tehniski iespējams piemērot jebkādu to biezumu.

 

Pateicoties putu fizikālajām īpašībām, siltināšanu iespējams veikt ļoti ātri – mūsu uzņēmuma profesionāļi vienā dienā var nosiltināt 70 – 100 kvadrātmetru lielu platību, tādējādi taupot Jūsu laiku un resursus. Poliuretāna putu siltināšanu veicam visa veida un izmēra ēkām, konstrukcijām un industriālajiem objektiem augstumā līdz 80 metriem.

Putas5.jpg

OBJEKTA SAGATAVOŠANA PUTU SILTINĀŠANAI

Poliuretāna putu izsmidzināšanai nepieciešamā tehnika Jūsu objektā tiks nogādāta ar busiņu (2,4 m plats un 3,2 m augsts), kam nepieciešams piekļūt vismaz 10 m attālumā no ēkas, atrodoties uz cieta pamata. Uzsākot izsmidzināšanu, auto aizmugurē tiks nolaista lafete, uz kuras atrodas visa nepieciešamā tehnika. Citur Jūsu īpašumā tehnika netiks pārvietota, tādējādi novēršot jebkādas neērtības vai potenciālos bojājumus zālājam, apstādījumiem u.c.

Vēlams būtu aplīmēt logus, durvis un apklāt priekšmetus tā, lai tie netiktu bojāti putu iestrādes procesā.

Putas.jpg

JUMTU UN BĒNIŅU SILTINĀŠANA

Bēniņi vai mansards var tikt izmantots dažādām vajadzībām – gan mantu uzglabāšanai, gan pastāvīgai dzīvošanai. Jebkurā gadījumā ir būtiski panākt, ka šajās telpās neiekļūst mitrums vai tām nav pārāk augsta gaisa caurlaidība, kas var veicināt telpas ātrāku nolietošanos un ēkas energoefektivitātes pasliktināšanos. Izvēloties veikt bēniņu un mansarda siltināšanu ar poliuretāna putām, tu parūpēsies, ka tās hermetizēs telpas, novēršot apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi uz konstrukcijām.

Siltināšanā parasti izmanto atvērto poru poliuretāna putas. Tās ir elpojošas un tvaiku caurlaidīgas, tāpēc nodrošinās bēniņu un mansarda koka konstrukcijām ideālus apstākļus. Turklāt, poliuretāna putas laika gaitā nesarūk un nenosēžas, tāpēc tās lieliski pildīs savu funkciju arī pēc vairākiem gadiem.

Ja vēlies veikt bēniņu un mansarda siltināšanu ar poliuretāna putām, labprāt tevi iepazīstināsim ar kādu no mūsu klientiem, kurš jau ir izmantojis mūsu risinājumus, lai tu varētu uzzināt vairāk gan par siltināšanas procesu, gan sadarbību ar mums.

20201009_144843.jpg

FASĀDES SILTINĀŠANA

Kopumā poliuretāna siltināšanai raksturīga zema siltumvadītspēja, kas aukstā ziemā palīdz saglabāt siltumu ēkas iekšpusē, bet karstā vasarā – vēsumu. Ar poliuretāna putām iespējams nodrošināt augstus energoefektivitātes rādītājus kā jaunbūvēs, tā vecās un laika pārbaudi izturējušās ēkās. Jāņem vērā, ka ventilācijas sistēma mājoklī uzlabos gaisa kvalitāti un sekmēs telpās veselīgu mikroklimatu, uzlabojot iemītnieku pašsajūtu un komfortu.

Poliuretāna siltināšana ļauj viegli panākt konstantu temperatūru telpās, tai skaitā pagrabos, sakņu glabātavās un cehos. Putas ir neaizstājams risinājums nelīdzenām un grubuļainām virsmām, kā arī nestandarta (pusapaļām, šķautņainām, ribotām) konstrukcijām, jo nodrošina lielisku saķeri ar dažādām pamatnēm, bez salaiduma vietām aizpildot visas spraugas un tukšumus.

Nav mazsvarīgi, ka, pateicoties poliuretāna putu zemajam siltumvadītspējas koeficientam, telpā iespējams taupīt vietu, jo putu izolācijas biezums var būt daudzkārt mazāks nekā citiem siltinājuma materiāliem. Piemēram, 50 mm putu aizvieto 150 mm minerālvates.

Komerciāls angārs.jpg

KOMERCOBJEKTU SILTINĀŠANA

Viena no svarīgākajām putu siltināšanas priekšrocībām – ar tām iespējams veikli izveidot viengabalainu un ļoti izturīgu, bezšuvju pārklājumu citiem materiāliem nesasniedzamās vietās, piemēram, smalkās konstrukcijās, ēku stūros, izvirzījumos ēkas sienās vai griestos u.c.  

Nereti problemātiskas situācijas veidojas ar vienstāvu un daudzstāvu renovējamām ēkām, kuru pamati ir sliktā stāvoklī, jo nekad nav tikusi veikta to hidroizolācija, sienas ir šķības un fasādes – nelīdzenas. Savukārt bēniņu siltinājums laika gaitā ir deformējies un gluži vienkārši sarucis, tāpēc jau sen vairs nepilda sev uzticēto funkciju. Šādās ēkās nereti ir mitrs, lieli siltuma zudumi un augsti komunālie maksājumi. Lai to novērstu, putu siltināšana ir piemērots risinājums.

IMG_20160825_163756.jpg

ĒKU PAMATU SILTINĀŠANA

Putu siltināšanas pielietojums ir ļoti plašs. Ar tām teicami iespējams nosiltināt ēku pamatus, pagrabus, fasādes, iekštelpas, grīdas, griestus un starpsienas, kā arī bēniņus, mansardus, balkonus un jumtus. Izsmidzinātas noteiktā biezumā putas kļūst arī par skaņas, tvaika un ūdens izolatoru, kas kalpo līdz pat 50 gadiem.

Pateicoties poliuretāna putu fizikālajām īpašībām, mūsu profesionāļi ar modernākajām tehnoloģijām ātri un efektīvi veiks siltumizolāciju jebkāda veida, izmēra un apjoma ēkām – privātmājām, lauku saimniecībām, noliktavām, dārzeņu glabātavām, guļbūvēm, moduļu un konteineru mājām, biroju telpām, ražošanas cehiem un angāriem, daudzdzīvokļu mājām u.c.

Daudziem Latvijā ir īpašumi laukos ar senām koka un citu būvmateriālu veidotām ēkām, tomēr bieži tās nav piemērotas komfortablai dzīvošanai ne vasarā, ne ziemā. Ar poliuretāna putām iespējams labi nosiltināt arī šādas ēkas. Koka mājas pamatu siltināšanā no ārpuses jāizmanto slēgto poru putas, kas vienlaikus nodrošinās arī labu hidroizolāciju, savukārt sienās un citās konstrukcijās jāiestrādā “elpojošās” atvērto poru putas, lai nodrošinātu ēkas specifikai atbilstošu siltinājumu.