top of page
logo-psd-robezas.png
11013628_988307867878432_171219471590484

PAR MUMS 

MŪSU KOMANDA

Uzņēmuma “Saja Pro” dibinātājs un vadītājs ir Sandis Antonovs. Perfekcionists.

Sandim ir 15 gadu pieredze dažādos būvniecības nozares segmentos Eiropā un pasaulē – ēku būvniecībā un siltināšanā, iekšējo darbu veikšanā, ventilējamo fasāžu uzstādīšanā u.c. Īstenojot projektus Lielbritānijā, Vācijā, Ēģiptē un citviet, Sandis kopā ar savu profesionāļu komandu ir ieguvis uzticama un kvalitatīva būvnieka reputāciju, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus.

“Vienmēr kvalitāte pirms kvantitātes” – Sanda personīgais un arī viņa vadītā uzņēmuma galvenais darbības princips. Līdz ar bagātīgo pieredzi būvniecības objektos ārvalstīs, “Saja Pro” amata meistari apvieno latviešu darba tikumu un Rietumvalstu labāko praksi klientu apkalpošanā.

 “Nav neviena darba, kas mums būtu par lielu vai mazu, par vienkāršu vai sarežģītu. Jebkurā vietā varam īstenot visu, ko esat iecerējis. Pat, ja ir kādi neparedzēti apstākļi, savu darbu paveicam saskaņā ar vienošanos, jo klients mums vienmēr ir pirmajā vietā,” norāda S.Antonovs.

Pasūtot “Saja PRO” pakalpojumus, noteikti satiksiet Sandi savā objektā. Lai uzturētu nemainīgi augstus sava darba kvalitātes standartus, viņš personīgi apskatīs Jūsu objektu, to novērtēs, iesakot labāko un tieši Jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Sandis ir pārliecināts: “Lai ēka būtu ilgtspējīga un energoefektīva, svarīgi ir visu būvniecības ciklu veikt pareizi, un tad tā kalpos gadsimtiem ilgi.”

Mūsu komada

GALERIJA

Galerija